کسب درآمد و بازاریابی با آزمون ساز آنلاین تستیفا

کسب درآمد و بازاریابی یکی از روش های جذب مشتری بازاریابی است که امروزه به دو شیوه سنتی و دیجیتالی صورت میگیرد. در بازاریابی عموما شیوه هایی جهت تبلیغات و معرفی محصول به مردم به کار گرفته میشود ولی از قدیم تا به امروز تبلیغات دهان به دهان بهترین روش بوده و مشتریان با ضریب خرید بالا را به سمت محصول جذب میکند. تجربه نشان داده تعریف یک  محصول توسط یک فرد نزدیک نسبت به تبلیغات دیگر مثل روزنامه و تلویزیون و … بسیار قدرتمندتر و حتمی تر است.

در همین راستا بسیاری از سایت ها شروع به بازاریابی از طریق معرفی دوستان کردند تا در این راه هر فرد با معرفی شخصی به یک امیتازی دست پیدا کند که این امتیازها عموما به یک هدیه یا دریافت مقداری وجه نقد میشود.

در تستیفا، ما وفاداری و ارتباط همیشگی و ماندگار با بازاریاب های خود را یک اصل مهم می دانیم و به همین دلیلی شرایط ما به شکل زیر می باشد:

با معرفی سامانه برگزاری آزمون آنلاین تستیفا به دوستان، خانواده، آشنایان و … ۱۰ درصد تخفیف از هر خریدی که ایشان انجام دهند دریافت خواهید کرد.

این مبالغ در یک کیف پول جداگانه به نام «کیف پول درآمدی» قرار می گیرند که قابل نقد کردن یا انتقال به کیف پول اصلی به جای شارژ آن از طریق درگاه پرداخت خواهید بود.

جهت آموزش و نحوه دریافت لینک بازاریابی به قسمت مستندات بخش بازاریابی یا کسب درآمد مراجعه فرمایید.

 

بخوانید : کسب درآمد از فروش آزمون آنلاین

راه های انتشار لینک بازاریابی

ما معتقدیم که اگر ابزاری را در اختیار شخصی میگذاریم باید نحوه استفاده از آن را نیز در اختیار آن شخص قرار دهیم. در این مقاله نحوه اشتراک گذاری لینک را برای شما شرح می دهیم:
یک. این لینک میتواند از طرق مختلف مانند ایمیل،پیامک و. یا پیام‌رسان ها برای دوستان و آشنایان ارسال گردد. این نوع با اینکه سادگی زیادی دارد ولی بازتاب بیشتری هم دارد. بیشترین بازخورد از همین نوع می آید و هدف اصلی ما نیز همین است.
دو. استفاده از پیام‌رسان ها و شبکه های اجتماعی نیز میتواند پاسخگو باشد. اشتراک لینک در گروه ها و کانال های تلگرامی، پست تلگرامی یا استوری ها و … نیز مناسب است
سه. مقاله نویسی در وبلاگ ها و سایت های مختلف نیز میتواند به شما کمک شایانی کند به خصوص اگر مقاله مورد توجه قرار بگیرد. در صورتی که صاحب وبلاگ یا سایت هستید در قالب یک لینک در صفحه یا حتی اختصاص یک مقاله در سایت خود می توانید بازدهی مناسبی داشته باشید. سایت های دیگر نظیر ویرگول نیز می توانند به شما کمک کنند این سایت ها به شما اجازه نوشتن مقالات مختلف را می دهند. در اینجا شما با نوشتن مقاله مرتبط و قرار دادن لینک در آن می توانید افراد مختلفی را جذب نمایید به عنوان مثال مقاله «فاکتورهای یک آزمونساز مناسب : جلوگیری از تقلب»نمونه ای از این مقالات است یا مقاله «فاکتورهای یک آزمونساز مناسب : پشتیبانی از چند زبان مختلف» نیز در همین رابطه می‌باشد.