ابتدا از منوی سمت راست گزینه مدیریت کاربران را انتخاب کنید و سپس گزینه «ایجادکاربر جدید» را انتخاب کنید. در اینجا از شما شماره همراه کاربر جدید پرسیده میشود و بعد از کلیک روی دکمه «بررسی حساب کاربری» بررسی میگردد که آیا این شماره قبلا توسط سازمان دیگری یا توسط خود شخص قبلا استفاده شده است یا خیر. در صورتیکه قبلا این شماره استفاده نشده باشد به شما اطلاعات داده و فیلد های نام و نام خانوادگی فعال شده تا نام کاربر زیر مجموعه نوشته شود و سپس با کلیک روی دکمه «ثبت کاربر جدید» کاربر زیر مجموعه اضافه خواهد شد .

در صورتی که این شماره از قبل وجود داشته باشد به شما اطلاع داده و در صورتیکه قبلا نام و نام خانوادگی در سیستم ثبت شده باشد نام ایشان را در فیلد ها نمایش می دهد و درصورتیکه از قبل نامشان ثبت نشده باشد از شما میخواهد که نام ایشان را وارد نمایید و سپس با کلیک روی دکمه «ثبت کاربر جدید» کاربر زیر مجموعه اضافه خواهد شد .

کاربرانی که جدید به صورت زیر مجموعه اضافه می شوند برای دریافت کلمه عبور خود باید از قسمت فراموشی کلمه عبور استفاده کنن تا رمز عبور ایشان برایشان پیامک گردد ولی کابرانی که از قبل در سیستم ثبت شده اند همان رمز عبور قبلی که تعریف کرده ان میباشد و نیازی به بازیابی نیست مگر اینکه کلمه عبور قبلی خود را فراموش کرده باشند.

کاربران زیر مجموعه با ورود به حساب کاربری خود با صفحه زیر مواجه خواهند شد که در این صفحه باید مشخص کنند که قصد ورود به چه پنلی دارند که یکی از پنل ها متعلق به حساب کاربری شماست که اقدام به ساخت آن نموده اید و دیگری حساب شخصی خودشان است که سیستم به طور خودکار برای ایشان ساخته است اگر خود شخص قبلا به ثبت نام در سامانه اقدام نکرده باشند.

در صورتیکه کاربر مورد نظر توسط سازمان ها، مدارس و موسسات دیگری هم از طریق همان شماره همراه به کاربر زیرمجموعه اضافه شده باشد در این صفحه قابل مشاهده میباشد:

توصیه ما به شما به عنوان سازنده حساب کاربری مادر این است که تا جای ممکن سعی کنید ابتدا پروفایل کاربری خود را تکمیل کنید تا در هنگام نمایش پنل نام شما نمایش داده شود تا کاربر زیر مجموعه راحت تر پنل ها را شناسایی کند در تصویر بالا پنل سمت راست به دلیل ننوشتن نام خود در پروفایل حساب کاربری خود، شماره همراه نمایش داده شده است که این شماره توسط مخدوش گردیده است. (شماره سمت چپ شماره پشتیبانی سامانه میباشد) همچنین با تکمیل اطلاعات پروفایل خود مبلغ ۳۰۰۰ تومان هدیه ناقابل به کیفپ ول شما اضافه می گردد.

تمامی کاربران افزوده شده در صفحه لیست کاربران زیرمجموعه مدیریت کاربران قابل مشاهده است.