آزمونساز آنلاین تستیفا جهت به روزرسانی و هر چی غنی تر کردن بانک سوالات خود از شما کاربران عزیز درخواست می نماید تا با همکاری تستیفا در ازای شارژ رایگان در این راه به ما کمک نمایید.

نحوه کار بدین شکل است که شما با افزودن یک آزمون خود به بانک سوالات تستیفا، مقداری شارژ بر اساس آزمون اضافه شده به حساب کاربری شما افزوده میشود. دبیران و اساتید محترم می توانند بعد از برگزاری آزمون های خود، آزمونی که برگزار شده است را به بانک سوالات تستیفا اضافه کنند تا برای آزمون های بعدی جهت شارژ هزینه کمتری را پرداخت کنند و بدین صورت مثل این می ماند که تخفیفی دریافت کرده اند.

مشاهده چگونگی دریافت جوایز بانک سوالات

ابتدا به لیست آزمون ها بروید؛ در لیست آزمون ها در کنار هر آزمون یک علامت سه نقطه میباشد که روی هم قرار گرفته اند و شما باید روی آن عبارت سه نقطه کلیک کنید:

در این حالت یک منو باز شده که گزینه «درخواست افزودن به بانک سوالات» را باید انتخاب کنید. با انتخاب این گزینه یک کادر جدید روی صفحه باز میشود که ابتدا درختی از گروه بندی های بانک سوالات را به شما نمایش میدهد. گروهی که به نظر میرسد باید آزمون در آن قرار بگیرد را به طور دقیق انتخاب نمایید.

بانک سوالات آزمون آنلاین

سپس در کادر بعدی قسمت توضیحات در صورتی که توضیحی یا توصیه ای در رابطه با این آزمون دارد را بنویسید و سپس روی گزینه افزودن به بانک سوالات کلیک نمایید.

نکته: ممکن است گروه بندی مورد نظر برای این آزمون در درخت گروه بندی وجود نداشته باشد در این حالت ابتدا آزمون را در گروه متفرقه قرار داده و در مورد گروه بندی این آزمون در قسمت توضیحات بنویسید.