دامنه دلخواه به شما اجازه میدهد که سامانه تستیفا را با لوگو و نام خودتان تحت دامنه تحت اختیار خودتان اجرا نمایید. این شیوه به خصوص برای سازمانها و شرکت ها و نهادهایی که دوست دارند سامانه ها را به صورت خصوصی در اختیار داشته باشند می تواند مناسب باشد. حتی اشخاص هم می توانند از این قابلیت استفاده کنند. نمونه ای از این ویژگی را می توانید برای مدرس دوره های برنامه نویسی علی یگانه مقدم مشاهده نمایید. که از یک زیر دامنه استفاده کرده است. دامنه اصلی سایت اختصاصی ایشان بوده و زیر دامنه ایشان به سایت تستیفا متصل گردیده است.

جهت ثبت دامنه دلخواه خود در سامانه تستیفا، وارد پنل شده و از منوی سمت راست گزینه «مدیریت دامنه های دلخواه» را انتخاب کرده و سپس گزینه «دامنه های دلخواه» را کلیک نمایید. در صفحه ای که باز میشود یک کادر وجود دارد که به شما این امکان را میدهد نام سازمان، لوگوی سازمان و سپس دامنه خود را وارد نمایید.

آزمون آنلاین

نکته اول: دامنه یا زیر دامنه به شکل زیر وارد شوند:

دامنه اصلی : aliyehane.ir

زیر دامنه : exam.aliyeganeh.ir

نیاز به کلمات یا حروف اضافه مثل www و … نمیباشد.

نکته دوم: سعی کنید تصویر لوگو یک عکس با زمینه شفاف با فرمت png باشد تا پس زمینه لوگو دیده شود. هر چند اجباری نیست ولی زیبایی به همراه خواهد داشت

 

بعد از ثبت دامنه مورد نظر، می توانید در پایین فرم، در  لیست دامنه ها،  دامنه ثبت شده خود را مشاهده کنید و یک پیامک ما مضمون زیر نیز برای شما ارسال خواهد شد:

دامنه دلخواه شما «***» در سامانه ثبت گردید.بعد از بررسی توسط کارشناسان، توسط پیامک و به روزرسانی پنل، اطلاعات اتصال دامنه برای شما ارسال خواهد گردید.
سامانه آزمون آنلاین تستیفا

در این پیامک به وضوح ذکر شده است که ابتدا این دامنه باید توسط کارشناسان ما بررسی و در صورت تایید برای شما اطلاعاتی ارسال میشود که این اطلاعات شامل موارد زیر میباشد:

آزمون آنلاین

که بعد از ثبت این دو مورد ، این به روزرسانی از طریق پیامک به شما اطلاع داده میشود:

اطلاعات دامنه دلخواه «***» توسط کارشناسان ما ثبت و تایید گردید. جهت دریافت اطلاعات اتصال دامنه به پنل خود به سایت Testifa.com مراجعه نمایید

شما باید این اطلاعات را در پنل سامانه ای که این دامنه را از آن ها خریده اید برای آن دامنه به خصوص که در تستیفا ثبت کرده اید ذکر کنید. برای اینکار سعی کنید از شخصی با مهارت های IT یا بخش IT سازمان خود یا همان فروشنده دامنه کمک بگیرید اگر چنین دسترسی ندارید از پشتیبان تستیفا کمک بگیرد تا روند کار را برای شما انجام دهد.

بعد از انجام مراحل بالا، به لیست دامنه ها مراجعه کرده و در سطر مربوطه به دامنه مورد نظر در ستون عملیات روی دکمه «تمدید اعتبار» کلیلک نمایید.

آزمون آنلاین

در کادری که باز میشد نوع مدت زمان سرویس خود را که در حال حاضر سرویس های یک ماهه ، سه ماهه، شش ماهه و یکساله می باشد را انتخاب کنید و پس از مشاهده قیمت سرویس روی دکمه «تمدید سرویس دامنه دلخواه» کلیک کنید. در صورت موجودی مبلغ در کیف پول اصلی، مبلغ از کیف پول اصلی کسر و تاریخ آغاز و تاریخ پایان اعتبار برای آن دامنه لحاظ میگردد. حال با زدن نام دامنه خود سایت تستیفا با نام و لوگوی شما نمایش میابد.