ارتقا حساب کاربری

ابتدا به حساب کاربری خود وارد شده و از منوی سمت راست قسمت امور مالی گزینه ارتقا حساب کاربری را کلیک نمایید

( از طریق کلیک روی تصویر پروفایل خود نیز میتوانید قسمت مشاهده میزان اعتبار حساب من یا دکمه ارتقا حساب کاربری را نیز انتخاب نمایید.)


در صفحه جدیدی که برای شما باز میشود میتوانید میزان اعتبار باقی مانده از هر بخش را ببینید. اعتبارات آزمون آنلاین به شرح زیر است:

یک. اعتبار روزانه: این اعتبار مدت زمانی است که میتوانید از حساب کاربری خود استفاده کرده و آزمون آنلاین برگزار گردد ولی بعد از اتمام این اعتبار امکان برگزاری آزمون آنلاین نبوده ولی دسترسی به اطلاعات و پاسخ ها همچنان امکانپذیر است.

در صورت عدم تمدید اعتبار روزانه حداکثر تا سه ماه آینده سامانه تستیفا مجاز است تمامی اطلاعات حساب کاربری را حذف نماید. در صورتی که نمی‌خواهید چنین اتفاقی بیفتد حتما اعتبار روزانه خود را شارژ نمایید.

دو. اعتبار تعداد آزمون: تعداد آزمون هایی که میتوانید برگزار کنید

سه. اعتبار تعداد آزمون دهنده: به تعداد کل آزمون دهنده برای تمامی آزمون ها اشاره دارد به این معنی اگر شما ده آزمون داشته باشید که هر آزمون سی نفر شرکت میکنند شما نیاز است ۳۰۰ آزمون دهنده حساب خود را شارژ کنید.

چهار. مقدار فضای دیسک مصرفی: در صورتی که قصد استفاده از عکس یا فایل صوتی در آزمون دارید باید فضای دیسک تهیه کنید. این فضا از ۵۰ مگابایت آغاز میگردد. همچنین در صورتی که از سوالات نوع ضبط صدا یا دریافت فایل استفاده می کنید نیاز به فضای دیسک دارید تا این اطلاعات بر روی دیسک ذخیره گردد.


در این صفحه ۴ باکس وجود دارد که هر باکس برای شارژ هر یک از اعتبارات گفته شده می‌باشد. در این باکس ها اطلاعات میزان اعتبار موجود و مصرف شده گزارش شده است همچنین در هر باکس یک لیست قرار گرفته است که میتوانید مقدار اعتباری که نیاز دارید انتخاب و سپس دکمه افزودن به سبد خرید را بزنید. همچنین با انتخاب هر اعتبار در لیست مبلغ آن اعتبار در زیر لیست نوشته میشود.

محدودیتی در ثبت اعتبار وجود ندارد. با هر بار افزودن اعتبار از منوی کشویی می توانید همه اعتبارات اضافه شده را مشاهده کنید و جمع آن در جدول پایین نوشته میشود. در این جدول امکان ثبت کد تخفیف مهیاست.

(با کد تخفیف First برای اولین استفاده ده درصد تخفیف بگیرید)

در صورت داشتن کد تخفیف آن را وارد کرده و دکمه بررسی را بفشارد. در صورتی که کد صحیح باشد میزان تخفیفی که با این کد میگیرد را نمایش می‌دهد و در انتها دکمه ثبت اعتبار را بزنید تا این اعتبارات به حساب کاربر شما افزوده گردد.

 

توجه داشته باشید که قبل از شارژ کیف پول حساب کاربری شما باید از قبل مبلغ مورد نظر را پوشش دهد. نحوه افزایش اعتبار کیف پول را در این صفحه ببینید