مشاهده و بارگذاری فایل ها

از منوی سمت راست بخش مدیریت فایل ها گزینه مشاهده و بارگذاری فایل ها را انتخاب کنید. در اینجا میتواند تمام فایل هایی که مورد استفاده قرار میدهید را مشاهده و مدیریت کنید.

با باز شدن این صفحه یک نوار باریک وجود دارد که به شما این امکان را میدهد تا فایل مورد نظر خود را نامگذاری و بارگذاری نمایید. نامگذاری فایل ها به شما در جهت یافتن بهتر یک فایل در میان انبوهی از فایل ها کمک خواهد کرد:

آپلود و ارسال فایل در آزمون آنلاین

با بارگذاری فایل های بیشتر ، حجم مصرفی خریداری شده به همان نسبت نیز کاهش میباشد که در بالای صفحه در سمت راست اطلاعات آن قابل مشاهده میباشد:

قرار دادن تصویر و ویدیو برای سوالات و گزینه ها در آزمون آنلاین

نکته : در صورت استفاده از سوال های دریافت فایل و ضبط صدا و حجم مصرفی رو به اتمام بهتر است که هر چه سریعتر نسبت به شارژ فضای ذخیره سازی اقدام فرمایید. در غیر اینصورت آزمون دهندگان در ارسال این نوع سوالات با مشکل مواجه میگردند.

در صورتی که با کاهش مقدار فضای دیسک مواجه شدید نیاز است که نسبت به ارتقا حساب کاربری اقدام فرمایید که از همین صفحه سمت راست با کلیک بر روی گزینه «افزایش حافظه مصرفی» این امکان فراهم میگردد.

فضای ذخیره سازی جهت عکس و فیلم برای سوالات و گزینه های آزمون آنلاین

همچنین از همان منوی سمت راست بخش مدیریت فایل ها  گزینه شارژ فضای بیشتر نیز امکان ارتقا حساب کاربری وجود دارد.

ارسال و دریافت فایل در آزمون آنلاین

در صفحه مشاهده و بارگذاری فایل ها هر فایلی که بارگذاری می شود در لیست پایین نمایش داده میشود که در صورتی فایل مورد نظر عکس باشد تصویر آن نمایش داده شده و نام  فایل های نیز زیر هر آیتم نوشته شده است. با کلیک بر روی سه نقطه بالا سمت راست هر فایل سه گزینه زیر قابل مشاهده میباشند:

 

عکس و فیلم در سوالات و گزینه ها در آزمون آنلاین

دانلود فایل: امکان ذخیره سازی فایل روی سیستم شما میسر میگردد.

جزئیات فایل: مشاهده یک سری از خصوصیات فایل مانند نوع فایل ، حجم آن. نامی که با آن در سیستم دخیره شده است و همچنین تاریخ و ساعت بارگذاری فایل درج شده است.

حذف فایل: فایل مورد نظر از فضای ذخیره سازی به صورت کامل پاک شده است و مقدار حجم فایل به فضای ذخیره سازی شما باز میگردد.

نکته: توجه داشته باشید در صورتی که از این فایل در آزمون خود استفاده کرده باشید و آن را از فضای ذخیره سازی حذف کنید. آزمون شما دیگر به آن فایل دسترسی نخواهد داشت.

نکته دوم: در صورت استفاده از سوالات دریافت فایل یا ضبط صدا، اطلاعاتی ارسال دانش اموزان ازحجم مصرفی فضای ذخیره سازی شما استفاده میکنند که از این طریق قابل مشاهده نمیباشد و باید در قسمت مشاهده پاسخ های آزمون فایل ها را دریافت و مشاهده نمایید و با حذف پاسخ آزموندهنده فضای مورد نظر نیز باز میگردد.