یکی از روش های دیگر کسب درآمد در تستیفا، فروش آزمون میباشد که به صورت مستقیم سهم استاد به کیف پول درآمدی ایشان اختصاص میابد و به راحتی این درآمد قابل نقد کردن یا انقال به کیف پول اصلی جهت شارژ اعتبار خود در سامانه می باشد

ویژگی فروش آزمون آنلاین به شما این امکان را می دهد تا آزمون مدنظر خود را طراحی کرده و با قیمت گذاری روی آن و انتشار لینک آزمون، دانش آموزان و یا دانشجویان بعد از پرداخت وجه مورد نظر بتوانند در آزمون شرکت کنند. قسمتی از سهم آزمون متعلق به تستیفا بوده و مابقی متعلق به استاد میباشد که به صورت مستقیم بعد از پرداخت موفق آزمون دهنده سهم ایشان به کیف پول درآمدی ایشان اضافه میگردد و سپس از طرق منوی سمت راست و گزینه کسب درآمد و انتخاب گزینه «درخواست پرداخت وجه» می توانید نسبت به نقد کردن درآمد خود اقدام فرمایید. در حال حاضر در سهم سامانه و استاد به صورت جدول زیر می باشد:

 

سهم استاد سهم سامانه تستیفا
۹۰% ۱۰%

یعنی در صورتی که برای یک آزمون مبلغ ۳۰ هزار تومان تعیین شده باشد؛ سه هزار تومان آن متعلق به سامانه بوده و ۲۷ هزار تومان آن به صورت مستقیم بعد از پرداخت موفق آزمون دهنده در کیف پول درآمدی محاسبه شده و تراکنش آن در لیست تراکنش ها برای استاد قابل مشاهده میباشد.

در صورتی که زمانی این سهم درصدها تغییر کند هر آزمون شامل سهمی است که در ساخت آزمون اعلام شده است و آزمون های قبلی به سهم جدید تغییر نمی کند.

آزمون هایی که برای فروش قرار داده می شوند نیازی به خرید یا شارژ تعداد آزمون و تعداد آزمون دهنده نبوده و در صورتی که از فضای دیسک  برای تصاویر و صوت استفاده شود نیاز به تهیه فضا و شارژ روزانه جهت نگهداری فایل ها خواهد بود ولی در صورتی که آزمون شما تصویری یا صوت نداشته باشد نیازی به شارژ نخواهد داشت.