درآمد بازاریابی شما می تواند به دو صورت در دسترس شما قرار بگیرد:

روش اول : ثبت درخواست پرداخت نقدی

در این روش ابتدا باید دو پیش نیاز خود را انجام دهید:

پیش نیاز اول : نام خود را پروفایل حساب کاربری خود وارد نمایید. برای ورود نام و نام خانوادگی خود در پروفایل حساب کاربری خود از منوی سمت راست گزینه «کاربری» را انتخاب و سپس روی گزینه «اطلاعات حساب کاربری» کلیک نمایید. در کادر باز شده اطلاعات را به دقت تکمیل نمایید. نام و نام خانوادگی را به طور کامل وارد نموده و باید با نام صاحب حساب که قرار است وجه پرداختی به آن واریز شود یکسان باشد و هر گونه تفاوت جزئی ممکن است درخواست پرداخت را نامعتبر کند. یکی از مزایای ثبت اطلاعات حساب کاربری یا همان تکمل پروفایل دریافت سه هزار تومان جایزه به کیف پول اصلی است.

تکمیل پروفایل در سامانه آزمون ساز تستیفا

پیش نیاز دوم: از منوی کسب درآمد گزینه «ثبت اطلاعات حساب بانکی» را انتخاب کرده و اطلاعات کارت خود یعنی نام بانکی که حساب دارید بعلاوه شماره کارت و شماره شبای حساب خود را وارد نمایید و سپس ارسال نمایید. بین ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری حساب بانکی شما توسط کارشناسان ما بررسی و تایید خواهد شد.

بازاریابی و کسب درآمد از آزمونساز تستیفا

بعد از انجام دو گام بالا، جهت دریافت سود بازاریابی، از منوی سمت راست بخش کسب درآمد (بازاریابی) گزینه «درخواست پرداخت وجه» را انتخاب نمایید. در فرم باز شده مبلغی که قصد برداشت از آن را دارید را نوشته و سپس در قسمت توضیحات اگر مورد خاصی بود که قصد اطلاع کارشناسان تستیفا را داشتید بنویسید و سپس رو دکمه «درخواست پرداخت وجه» کلیک نمایید. درخواست شما ثبت و طبی ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری درخواست شما پاسخ داده میشود. همچنین در قسمت لیست درخواست می توانید وضعیت درخواست خود را مشاهده نمایید که بعد از تایید از طریق پیامک نیز به شما اطلاع رسانی میگردد.

نکات ضروری هر بخش را قبل از ثبت درخواست ها بخوانید تا مشکلی پیش نیاید. درخواست پرداخت وجه یک حداقل مبلغ دارد که در صفحه درخواست مبلغ به روز آن نوشته میشود و همچنین پیش نیاز ها ذکر شده اند.

روش دوم: انتقال وجه کیف پول درآمدی به کیف اصلی برای شارژ حساب کاربری

در صورتیکه از استفاده کننده های این سامانه باشید می توانید به جای پرداخت و شارژ کیف پول اصلی از طریق درگاه یا کارت به کارت، از انتقال وجه جمع شده در کیف پول درآمدی استفاده کنید.

جهت انتقال وجه از منوی سمت راست گزینه «انتقال وجه» را کلیک کرده تا در کارد باز شده مبلغ انتقال را بنویسید. سپس مبلغ درآمدی شما از «کیف پول درآمدی» به کیف پول اصلی منتقل میگرد و در لیست تراکنش ها نیز ثبت می گردد. توجه داشته باشید که بعد مبالغ کیف پول اصلی قابلیت پرداخت نقد را ندارند و پرداخت وجه نقدی فقط به «کیف پول درآمدی» مربوط می شود.

انتقال وجه در سامانه ساخت آزمون آنلاین