تعریف فضای ذخیره سازی

در صورتی که تمایل داشته باشید برای سوالات خود از تصویر یا فایل صوتی استفاده نمایید یا اینکه  از سوالات نوع دریافت فایل یا ضبط صدا استفاده میکنید نیاز است که یک فضایی جهت ذخیره و نگهداری از این فایل ها داشته باشید که به این فضا، فضای ذخیره سازی گفته میشود و از طریق ارتقا حساب کاربری می توانید نسبت به شارژ آن اقدام فرمایید.

در بسیاری از سایت ها به دلیل نداشتن این امکانات ممکن است چنین موردی نداشته باشند  یا اینکه فضای ذخیره سازی را با قیمت بالاتری ارائه کنند ولی در تستیفا قیمت ها منصفانه بوده و همچنین امکان مدیریت آن برای صرف هزینه کمتر نیز امکانپذیر است.

آیا فضای ذخیره سازی برای همیشه فایل های من را ذخیره میکند؟

خیر. با توجه به اینکه هزینه فضای ذخیره سازی در سطح شبکه و یه خصوص با توجه به وقایع اخیر بابت گران شدن دلار و بالا رفتن هزینه رخ داده است و ما هم به صورت ماهانه برای این مدل ذخیره سازی هزینه میکنم. در واقع فضای ذخیره سازی اجاره ای بوده و تا زمانی که شما اعتبار روزانه خود را شارژ می کنید در واقع این فضا در اختیار شما میباشد و بعد از گذشت سه ماه از آخرین زمان اعتبار روزانه  همه دیتاهای شما از چه از فضای ذخیره سازی و چه آزمون ها و پاسخ ها از حساب کاربری شما حذف خواهند شد.

به عنوان مثال در صورتی که اعتبار روزانه شما تا تاریخ ۱۴۰۰/۵/۱۰ فرصت داشته باشد و شما  دیگر هیچ ارتقا اعتبار روزانه ای از این بابت نداشته باشید در تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۱۰ اطلاعات شما به صورت خودکار از سامانه حذف میگردند.