شارژ دلخواه

سامانه تستیفا مفتخر است که روش پرداخت منعطف تر و منصفانه تری را برای هم میهمان عزیز فراهم آورده است. روش شارژ دلخواه باعث شارژ حساب کاربری شما به میزان استفاده واقعی شما از سامانه برمیگردد. در بسیاری از سامانه ها شما در قسمت تعرفه بسته های ماهانه و سالانه ای را مشاهده میکنید که مجبور هستید به ناچار یکی از نزدیک ترین بسته ها به نیاز خود تن دهید ولی در تستیفا شما به غیر از روش استفاده از بسته ها، میتوانید خودتان بسته ای با قیمت منصفانه تر ایجاد و هر مقدار شارژ که خودتان خواستید را انتخاب و خرید نمایید.

نحوه شارژ

به عنوان مثال شما در سامانه شماره یک بوده و بسته سی روز و ۵۰۰ پاسخ دهنده را خریداری نموده آید ولی اعتبار روزانه شما تمام شده و ۲۰۰ آزمون دهنده هم بیشتر استفاده نکردید .حالا مجبور هستید بار دیگر همان بسته را خریده و شارژ نمایید. یعنی شما برای سی روز زمان اضافه مجبور شدید هزینه ۵۰۰ آزمون دهنده دیگر را که استفاده ای برای شما ندارد پرداخت کنید.

راه حل تستیفا

در تستیفا برای حل اینکه مشکل میتوانید فقط اعتبار روزانه بخرید یا اگر فقط ۱۰۰ پاسخ دهنده دیگر نیاز دارید همان ۱۰۰ عدد را بخرید نه ۵۰۰ پاسخ دهنده که اصلا نیازی به آن ندارید. در واقع همانند فروشگاه اقلام مورد نیاز خود را به تعداد نیاز در سبد می‌گذارید و مجبور به خرید باکسی نیستید.

با این حال ما برای کاربرانی که راحت تر هستند باز خرید نوع بسته را هم قرار دادیم به طوری که باز هم هزینه آن به صرفه باشد.

 

همین حالا ثبت نام کنید تا با کد تخفیف first برای اولین استفاده ده درصد تخفیف بگیرید و با تکمیل پروفایل خود ۳۰۰۰ تومان هدیه ناقابل به کیف پول خود اضافه کنید.

اعتبار روزانه مبلغ (تومان)
یکماهه ۱۵۰۰۰
دو ماهه ۲۵۰۰۰
سه ماهه ۴۰۰۰۰
شش ماهه ۸۰۰۰۰
یکساله ۱۶۰۰۰۰

این نوع شارژ مدت زمان اعتبار حساب کاربری شما را مشخص میکند. زمان پایان اعتبار حساب کاربری شما، در بالای پنل حساب کاربری قابل مشاهده میباشد همچنین یک هفته به پایان اعتبار سامانه برای شما یک پیامک جهت اطلاع رسانی از اعتبارتان ارسال میکند.

 

تعداد آزمون مبلغ (تومان)
۱۰ آزمون ۱۰۰۰۰
۳۰ آزمون ۱۸۰۰۰
۵۰ آزمون ۴۰۰۰۰
۱۰۰ آزمون ۷۰۰۰۰

هر چه تعداد آزمون بیشتری شارژ کنید اجازه ساخت و برگزاری آزمون بیشتری خواهید داشت. جهت مشاهده اعتبار باقیمانده در پنل حساب کاربری خود، منوی کاربری، گزینه امور مالی – شارژ حساب کاربری را انتخاب نمایید. با نزدی شدن به اتمام این اعتبار پیامکی جهت راهنمایی و اطلاع رسانی ارسال خواهد شد.

 

تعداد آزمون دهنده مبلع (تومان)
۱۰۰ آزمون دهنده ۲۰۰۰۰
۳۰۰ آزمون دهنده ۳۵۰۰۰
۴۰۰ آزمون دهنده ۵۰۰۰۰
۱۰۰۰ آزمون دهنده ۹۹۰۰۰
۱۰۰۰۰ آزمون دهنده ۸۰۰۰۰۰

به هر بار پاسخی که یک شخص به یک آزمون میدهد آزمون دهنده می گویند. جهت مشاهده اعتبار باقیمانده در پنل حساب کاربری خود، منوی کاربری، گزینه امور مالی – شارژ حساب کاربری را انتخاب نمایید. با نزدی شدن به اتمام این اعتبار پیامکی جهت راهنمایی و اطلاع رسانی ارسال خواهد شد.

 

مقداری فضای دیسک مصرفی مبلغ (تومان)
۵۰ مگابایت ۳۰۰۰۰
۱۰۰ مگابایت ۵۰۰۰۰
۲۰۰ مگابایت ۹۰۰۰۰
۵۰۰ مگابایت ۲۲۰۰۰۰

فضای دیسک جهت استفاده از تصاویر و فایل صوتی در سوالات و همچنین دریافت فایل و صدا از آزمون دهندگان کاربرد دارد. جهت مشاهده اعتبار باقیمانده در پنل حساب کاربری خود، منوی کاربری، گزینه امور مالی – شارژ حساب کاربری را انتخاب نمایید. با نزدی شدن به اتمام این اعتبار پیامکی جهت راهنمایی و اطلاع رسانی ارسال خواهد شد.

حالا برای ساخت یک بسته ساده ما به این شکل محاسبه میکنیم:

من در ماه نهایتا ده آزمون دارم و ۴۰۰ آزمون دهنده پس ابتدا از اعتبار روزانه گزینه یکماهه را انتخاب میکنم و سپس در قسمت تعداد آزمون ۱۰ آزمون را انتخاب کرده و در نهایت در قسمت تعداد آزمون دهندگان مقدار ۴۰۰ آزمون دهنده را انتخاب میکنم که با توجه به مبالغ داخل جدول جمع آن ها میشود ۴۰ هزار تومان که قیمت بسیار خوبی است و اگر بار اول باشد که خرید می نمایید ۱۰ درصد تخفیف با کد first و سپس با تکمیل پروفایل مبلغ ۳ هزار تومان هدیه میگیرید که پرداختی شما در نهایت می شود ۳۳ هزار تومان.

 

 

 

امکان استفاده از دامنه اختصاصی در سامانه تستیفا وجود دارد که با استفاده از این قابلیت شما میتوانید سامانه تستیفا را با نام و لوگوی خودتان تحت دامنه دلخواه خودتان نمایش دهید. جهت استفاده از این امکان تعرفه ها به صورت زیر می باشد

 

مدت زمان استفاده از دامنه اختصاصی مبلغ (تومان)
یک ماهه ۵۰۰۰۰
سه ماهه ۱۳۰۰۰۰
شش ماه ۲۲۰۰۰۰
یکساله ۴۰۰۰۰۰


به عنوان مثال با انتخاب اعتبار یک ماهه، کاربر با استفاده دامنه اختصاصی شما می تواند وارد سامانه شده و نام و لوگوی شما را به دامنه مورد نظر مشاهده نماید.

 

سامانه آزمون آنلاین تستیفا، شامل پرداخت آنلاین میباشد که پرداخت از این طریق باعث خودکار شدن فرایندها و در نتیجه تسریع امور میباشد. با این حال برای کاربرانی که امکان پرداخت آنلاین برای آنان مهیا نیست یا به هر دلیل امکان پرداخت آنلاین وجود ندارد میتوانند از طریق شماره کارت زیر اقدام به پرداخت کارت به کارت نمایند. بعد از پرداخت از طریق واتساپ و شماره ۰۹۹۲۸۴۳۹۷۷۸ یا ۰۹۳۶۶۵۶۴۸۴۶ تصویر فیش پرداختی را ارسال نمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت نسبت به شارژ کیف پول شما اقدام نمایند.

 

سامانه آزمون آنلاین تستیفا