یکی از مهمترین قابلیت هایی که مرتبا توسط کاربران سامانه آزمون آنلاین پرسیده یا درخواست می گردید؛ اضافه کردن بانک سوالات بود که هم اینک به سیستم اضافه شده است.

بانک سوالات تستیفا در حال حاضر دارای بیش از سه هزار آزمون است که در دسته بندی های مختلف که به پایه های درسی و گروه درسی تقسیم شده است همچنین شامل گروه بندی های حوزوی، دانشگاهی، زبان های خارجه و … نیز می‌باشد.

همچنین مستندات «نحوه استفاده از بانک سوالات» منتشر شده و اینکه بابت استفاده از بانک سوالات لازم به پرداخت هیچ هزینه اضافی نیست و فقط با اضافه کردن هر آزمون به حساب کاربری خود از شارژ تعداد آزمون شما کسر خواهد گردید.
همچنین تستیفا به ادامه جمع آوری و تهیه آزمون های بیشتر نیز خواهد پرداخت و جوایز بسیاری خوبی را برای افرادی که آزمون های خود را به سیستم بانک سوالات اضافه می کنند در نظر گرفته است که در سطر زیر این جوایز ذکر شده است:

با افزودن هر آزمون با هر ۲۰ سوال یک آزمون و ده آزمون دهنده شارژ خواهید شد.

به عنوان مثال با افزودن یک آزمون ۴۵ سوالی به بانک سوالات، پس از بررسی و تایید کارشناسان از صحت آزمون معرفی شده،  به صورت سیستمی و خودکار ۲ آزمون و ۲۰ آزمون دهنده به شارژ حساب کاربری شما اضافه می گردد. این قابلیت نیز می تواند در روش های کسب درآمد در سایت نیز قرار بگیرد بدین صورت که باعث کاهش هزینه های شما شده و مانند داشتن تخفیف میباشد.

نحوه افزودن آزمون به بانک سوالات

 

نمایی از درخت دسته بندی

گروه بندی سانک سوالات