معرفی شارژ دلخواه

سامانه تستیفا مفتخر است که روش پرداخت منعطف تر و منصفانه تری را برای هم میهمان عزیز فراهم آورده است. روش شارژ دلخواه باعث شارژ حساب کاربری شما به میزان استفاده واقعی شما از سامانه برمیگردد.

در بسیاری از سامانه ها شما در قسمت تعرفه بسته های ماهانه و سالانه ای را مشاهده میکنید که مجبور هستید به ناچار یکی از نزدیک ترین بسته ها به نیاز خود تن دهید ولی در تستیفا شما به غیر از روش استفاده از بسته ها، میتوانید خودتان بسته ای با قیمت منصفانه تر ایجاد و هر مقدار شارژ که خودتان خواستید را انتخاب و خرید نمایید.

مشکل

به عنوان مثال شما در سامانه شماره یک بوده و بسته سی روز و ۵۰۰ آزمون دهنده را خریداری نموده اید ولی اعتبار روزانه شما تمام شده و ۲۰۰ آزمون دهنده هم بیشتر استفاده نکردید . حالا مجبور هستید بار دیگر همان بسته را خریده و شارژ نمایید.

یعنی شما برای سی روز زمان اضافه مجبور شدید هزینه ۵۰۰ آزمون دهنده دیگر را که استفاده ای برای شما ندارد پرداخت کنید.

حل مشکل در تستیفا

در تستیفا برای حل اینکه مشکل میتوانید فقط اعتبار روزانه بخرید یا اگر فقط ۱۰۰ آزمون دهنده دیگر نیاز دارید همان ۱۰۰ عدد آزمون دهنده را بخرید نه ۵۰۰ آزمون دهنده که اصلا نیازی به آن ندارید.

در واقع همانند فروشگاه اقلام مورد نیاز خود را به تعداد نیاز در سبد می‌گذارید و مجبور به خرید باکسی نیستید.

هنوز راضی نشدید؟

با این حال ما برای کاربرانی که راحت تر هستند باز خرید نوع بسته را هم قرار دادیم به طوری که باز هم هزینه آن به صرفه باشد.

همین حالا ثبت نام کنید تا با کد تخفیف first برای اولین استفاده ده درصد تخفیف بگیرید و با تکمیل پروفایل خود ۳۰۰۰ تومان هدیه ناقابل به کیف پول خود اضافه کنید.